«Мотор» виборов Кубок України з гандболу 9-й раз в своїй історії

У фіналі Кубка України з гандболу «Мотор» переміг «Одесу» 40:27 і став володарем титулу. Запорізький клуб виграв національний Кубок в 9-й раз.

Найбільш результативними гравцями фіналу у складі «Мотора» сталиДмитро Горіга, Ігор Турченко та Дмитро Тютюнник, які закинули по 6 м’ячів. За «Одесу» також по 6 разів забили Денис Саварин та Марат Сагдєєв. Вихід «Одеси» до фіналу став повторенням найкращого досягнення клубу в Кубках України.

У матчі за третє місце «Донбас» переміг «Ізмаїл» 28:23.

4. «Ізмаїл»

Таким чином трійка призерів Кубка повністю повторила трійку медалістів чемпіонату Суперліги, що також вже завершився. «Мотор» — золото, «Одеса» — срібло, «Донбас» — бронза.

Після фінальної гри відбулась церемонія нагородження призерів та чемпіонату, яку провели державний тренер України за гандболу Олександр Чайченко та перший віцепрезидент ФГУ Євген Петрушевський.