Юні запорізькі важкоатлетки розпочали чемпіонат України срібними медалями

1 травня у Луцьку стартував чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 та до 15 років. У перший день змагань три запорізькі важкоатлетки вступили в боротьбу за нагороди.

Так, наймолодша учасниця змагань, 11-річна Валерія Савчук, яка вперше виступала на чемпіонаті України виборола мале «срібло» у вправі поштовх у ваговій категорії 45 кг серед 15 річних спортсменок, а у сумі двоборства посіла 4 місце.

Валерія Орлова виборола три срібні нагороди у ваговій категорії 45 кг серед спортсменок до 17 років. Представниці важкоатлетичної династії підкориилася штанга вагою 45 кг у ривку, та 56 кг у поштовху, як підсумок — 101 кг у сумі двоборства.

Валерія Пенькас посіла 5 місце у ваговій категорії 49 кг серед спортсменок до 17 років.