Запоріжанка Анастасія Манєвська вдруге поспіль стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Другий рік поспіль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики блискуче виступає запоріжанка Анастасія Манєвська.

Торік молода запорізька спортсменка відзначилася медалями  в Албанії,  а нині підняласі на п’єдестал пошани у Єревані, де проходив ліцензійний до Олімпійських ігор 2024 чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок 2023.

У ваговій категорії до 87 кг Анастасія виборола три срібні медалі, показавши результат 108 кг у ривку, 130 кг у поштовху та  238 кг у сумі двоборства (на 1 кг більше, ніж на минулорічному чемпіонаті Європи).

Анастасія Манєвська – Майстер спорту міжнародного класу,  представниця 7 спортивний клуб ЗСУ,  тренери ЗТУ Анатолій Орлов та Олена Зінов’єва-Орлова.

Випускниця КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР та Запорізького національного університету.

Вітаємо Анастасію на її наставників з чудовим результатом!

Нагадаємо, раніше 5 місце чемпіонату Європи посів інший вихованець запорізької федерації – Дмитро Вороновський.