Збірна України у другому таймі мала перевагу у 5 голів, але зрештою поступилась Австрії у матчі відбору на Євро-2024

Прикра поразка. Збірна України, основну частину якої складають гравці запорізького «Мотора», провела повторний поєдинок відбору на Євро проти збірної Австрії.

Збірна виграла перший тайм, а по ходу другого мала перевагу у 5 голів (22:17), але не втримала відрив і зрештою поступилась — 28:31. До кінця каваліфікації залишаються ще два матчі — проти Румунії та Фарерських островів. Їх потрібно вигравати і наша командна здатна на це. Сьогоднішня гра показала потенціал збірної. 8 результативних передач віддав Захар Денисов, який вийшов в основному складі на позиції розігруючого. 5 голів з 5 кидків забив Іван Бурзак. 8 влучних кидків завдав Ігор Турченко, найкращий снайпер збірної у відбірному турнірі. Збірна Україна у порівнянні з першим матчем проти Австрії зуміла значно покращити свою гру. На жаль, невдалий відрізок у 2-му таймі перекреслив зусилля.

Кваліфікація до Євро-2024. Група 4. Тур 4
Австрія — Україна 31:28 (11:14)

11 березня. Лінц, Австрія

Збірна України. Воротарі: Антон Терехов (4 сейви), Геннадій Комок (9 сейвів). Польові гравці: Данило Глушак — Юрій Кубатко — Захар Денисов (1/3, 8 результативних передач) — Дмитро Артеменко (4/5) — Олександр Тільте — Ігор Турченко (8/14) — Євген Жук — Андрій Акіменко (4/6) — Дмитро Горіга (2/5) — Іван Бурзак (5/5) – Віталій Горовий — Тарас Міноцький (1/3) — Дмитро Тютюнник — Дмитро Ільченко (3/4).
Головний тренер: В’ячеслав Лочман. Асистент — Вадим Бражник.