Збірна України поступилась Хорватії та залишає Євро-2022

during the handball match Ukraine vs Croatia, Men’s EHF EURO 2022 Hungary, Slovakia, Szeged ,Hungary, 17.01.2021, Mandatory Credit © Jozo Cabraja / kolektiff

Збірна України, поступившись у матчі третього туру Євро-2022 збірній Хорватії, посіла підсумкове четверте місце у своїй групі і залишає турнір.

Значну частину першої половини поєдинку збірна України трималась на рівні балканцями, але після серії помилок відпустила суперників вперед. Перевага синьо-жовтих у відсотку реалізації кидків (72% проти 69%) була знецінена великою кількістю втрат у нападі (9 втрат лише до перерви). Хорвати, хоча і були за відсотками менш влучними, але знову і знову отримували можливості для атак і впевнено вийшли вперед. У першому таймі  балканці завдали 26 кидків (18 влучно), а українці тільки 18 (13 влучно).

Після відпочинку переламу у грі не сталось, наша команда зрештою вимушена була скласти зброю – 25:38. Не вдалось впоратись у захисті. Лише 4 м’ячі хорвати закинули здалеку – все інше розстрілюючи воротарі з ближньої дистанції.

Найбільше результативним у нашій команді став Дмитро Артеменко – 5 голів. 4 рази відзначився найкращий снайпер синьо-жовтих за підсумками всього Євро Дмитро Горіга. Відзначимо 2 голи з 2-х кидків дебютанта збірної Іллі Близнюка.

Нагадаємо, що упродовж Євро свої перші в кар’єрі хвилини за збірну відіграли відразу 6-ро гравців.