У Дніпрорудному визначили переможців аматорської студентської ліги з волейболу

Цього начального року студенти запорізьких коледжів в одинадцяте вступили в боротьбу за нагороди аматорської ліги Запорізької області з волейболу. Нинішнього сезону участь у розіграші взяли сім команд: Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка,  Запорізький будівельний коледж,  Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ,  Запорізький медичний коледж, Запорізький гідроенергетичний коледж, Мелітопольський коледж ТДАТУ та  Дніпрорудненський індустріальний технікум.

Протягом начального року команди зіграли між собою у два кола. За результатами матчів визначився квартет фіналістів, який і розіграв медалі аматорської студентської ліги. Фінал змагань проходив у Дніпрорудному, адже ідея проводити аматорську лігу належить саме викладачам фізичної культури місцевого індустріального технікуму.

За титул переможця 11-го сезону аматорської студентської ліги з волейболу сперечалися наступні команди:

• Запорізький будівельний коледж
  • Запорізький медичний коледж
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА
  • Дніпрорудненський індустріальний технікум

У півфінальних матчах є Дніпрорудненський індустріальний технікум переміг запорізьких «медиків» 3:1. А гідроенергетичний коледж здолав студентів будівельного 3:0.

У фіналі, діючий чемпіон аматорської ліги,  збірна Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА так само в суху перемогла господарів паркету – студентів з Дніпрорудного 3:0, таким чином знов здобувши «золоті» медалі  аматорської ліги. Дніпрорудненський індустріальний технікум став другим.

А в поєдинку за третє місце Запорізький будівельний коледж здолав команду медичного коледжу 3:0.