Каратистка із Запоріжжя виграла етап Прем’єр Ліги WKF

27-29 січня в Каїрі (Єгипет) пройшов перший етап Прем’єр Ліги WKF сезону 2023. Змагання, які зібрали 382 атлетів з 58 країн, пройшли в спорткомплексі Indoor Hall Cairo International Stadium.

Україну представляли 22 спортсмени. Виборовши три золоті та одну бронзову нагороди, українці посіли друге командне місце, після господарів змагань — команди Єгипту.

Одну із золотих нагород принесла країні 22-річна чемпіонка України Олександра Шолохова із запорозького клубу Concordia. Ця молода спортсменка вже знає смак нагород Серії А: минулого року вона здобула бронзу на етапі в Памплоні, а у червні у тому ж Каїрі виграла золото. І ось – знову золото у щасливій для Олександри столиці Єгипту. У фіналі запорізька каратистка мінімально перемогла єгиптянку Нурсін Алі (1:0) і здобула свою першу медаль Прем’єр Ліги. Тренує чемпіонку Анатолій Михайленко.