БК «Запоріжжя» не зміг перервати безпрограшну серію «Будівельника»

Матчі з такими суперниками як «Будівельник» – це можливість відчути рівень, до якого треба прагнути всім командам Суперліги.

Запоріжці з гідністю тримали удар у поєдинку з лідером чемпіонату. У стартовій чверті «Будівельник» створив відрив «+16» за рахунок втрат «Запоріжжя». Кияни швидше рухали м’яч, демонстрували кращий відсоток реалізації, використовуючи усю наявну міць свого ростеру.
У другій чверті вже «Будівельник» більше зробив втрат. На загальну різницю це кардинально не вплинуло, але запоріжці виправили власні помилки, демонструючи непоганий рівень баскетболу на певних проміжках гри. Антон Буц набрав 7 очок за чверть і разом із Володимиром Конєвим лідирував у показнику найрезультативніших гравців першої половини.
Після перерви баскетболісти «Запоріжжя» намацали власний кидок на периметрі. Двічі поспіль влучив Антон Буц, який загалом реалізував 3/4 (75%) триочкові, ставши найкращим бомбардиром матчу з 23 очками. Рекордного показнику досяг молодий Артем Покоєнко – 2/4 (50%) триочкові та 10 набраних очок у матчі з «Будівельником». Кілька ефектних блок-шотів оформив Роман Морозов.
«Запоріжжю» так і не вдалося виграти хоча б одну чверть у команди Дмитра Забірченка. «Будівельник» оформив третю перемогу в сезоні – 107:68. Запоріжцям довелося грати проти найсильнішого клубу Суперліги ротацією фактично у 7 виконавців. Сьогодні не міг допомогти своїм партнерам Марк Бер. У наступному баблі у середині лютого «Запоріжжя» зустрінеться зі «Старим Луцьком», «Черкаськими Мавпами» та «Київ-Баскетом».
26.01.2023. Суперліга Паріматч. Київ, Gymmaxx. БК «Будівельник» – БК «Запоріжжя» 107:68 (30:14, 24:19, 24:17, 29:18)
«Будівельник»: Хохоник (12 + 3 передачі), Буренко (5 + 6 передач), Зайцев (12), Конєв (18 + 6 передач), Нікітін (12) – старт; Сафонов (3 + 3 підбирання + 6 передач), Кольченко (11 + 4 підбирання + 4 передачі), Сандул (12 + 14 підбирань), Кабанов (15), Хижняк (5 + 3 підбирання), Рахметов (2).
Головний тренер: Дмитро Забірченко
«Запоріжжя»: Тельчаров (8 + 7 передач – 7 втрат), Биков (10 + 4 передачі – 6 втрат), Ледньов (4), Буц (23 + 6 підбирань), Морозов (4 + 7 підбирань + 2 блок-шота) – старт; Покоєнко (10), Кліманов (7 + 3 пібирання), Дмитренко (2), Козак.
Головний тренер: Дмитро Щіглинський
Джерело: Прес-служба БК «Запоріжжя»