БК «Запоріжжя» розпочав новий рік з поразки від «Київ-Баскета»

У першому матчі черкаського баблу запоріжці не змогли скласти конкуренцію київському клубу

10.01.2023. Суперліга. ПС «Будівельник», Черкаси. БК «Запоріжжя» – БК «Київ-Баскет» 59:91 (17:29, 11:12, 18:27, 13:23)

«Запоріжжя»: Тельчаров (15 + 5 передач), Биков (5 + 3 передачі – 3 втрати), Ледньов (3 + 6 підбирань + 5 передач – 5 втрат), Буц (9 + 13 підбирань), Кліманов (9 + 4 передачі) – старт; Бер (12), Покоєнко, Дмитренко (6 + 3 підбирання), Компанієць.

Тренер: Кирило Вікторов

«Київ-Баскет»: Мусієнко (7 + 7 передач), Дубоненко (19), Заплотинський (3 + 3 підбирання + 3 передачі), Кошеватський (3), Новіков (14 + 10 підбирань) – старт; Кісільчук (17 + 5 підбирань + 4 передачі), Юрченко (16 + 8 підбирань), Базилєв (5), Швець (3), Сергейко, Білобородський, Дюпін (4).
Головний тренер: Володимир Холопов
Матч із «Київ-Баскетом» запоріжці проводили без свого капітана та одного з кращих гравців цього сезону Романа Морозова. Його місце у стартовій п’ятірці посів 19-річний Кирило Кліманов. Також із перших секунд дебютував новачок команди Віталій Биков.
До середини чверті запорізьким баскетболістам, якими сьогодні керував Кирило Вікторов, вдавалося стримувати суперника. У першу чергу за рахунок результативності Віталія Тельчарова. Проте у другій частині чверті «Київ-Баскет» оформив ривок – кияни вправніше набирали очки з фарби та працювали у швидких відривах. За перші 10 хвилин вони отримали перевагу «+12».
Друга чверть стала менш результативною. У «Київ-Баскета» на старті були труднощі з атакою – більше 3 хвилин команда Володимира Холопова не могла набрати очок. Щоправда, скористатися цим у повній мірі запоріжці не змогли – позначилися проблеми в організації гри. «Київ-Баскет» набрав за чверть всього 12 очок, але при цьому мінімально виграв і другий відрізок.
Уже в третій чверті перевага зросла до «+20». Кияни частіше влучали 3-очкові кидки, робили удвічі менше втрат, мали глибшу ротацію та впевнено довели гру до логічної перемоги. Лише двом гравцям «Запоріжжя» вдалося набрати понад 10 очок – Віталію Тельчарову та Марку Беру. Завтра о 12:00 запоріжці зіграють другий матч черкаського баблу з «Політехнікою-Галичиною».