БІПА переграла БК»Запоріжжя»

В Луцьку в рамках другого ігрового дня баблу зіграли БК Запоріжжя та БІПА, яка представляє Одеську область

9.11.2022. Суперліга Паріматч.
БК «Запоріжжя» – БК «БІПА-збірна Одеської області» 60:89 (19:25, 11:14, 11:21, 19:29)
«Запоріжжя»: Тельчаров (7 + 4 передачі), Хрисостоміді (11 + 3 підбирання + 6 передач – 7 втрат), Головатчик (4), Буц (12 + 11 підбирань + 3 перехоплення – 6 втрат), Морозов (14 + 5 підбирань) – старт; Сорочан (6 – 5 втрат), Покоєнко (6 + 5 підбирання – 4 втрати), Козак, Дмитренко, Кліманов.
Головний тренер: Кирило Вікторов
«БІПА»: Малиновський (4 + 4 передачі + 5 перехоплень), Рябчук (14 + 4 підбирання + 4 передачі + 4 перехоплення), Кадигроб (8 + 3 підбирання), Товкач (12 ), Ткаченко (2 + 3 підбирання) – старт; Конєв (16), Шашков (11 + 4 підбирання), Свірський (2), Горячий (3), Унгурян (14 + 8 передач + 3 перехоплення), Устименко (2 + 4 підбирання).
Головний тренер: Вадим Пудзирей
Суперник «Запоріжжя» підходив до цього матчу після трьох перемог поспіль, тоді як команда Кирила Вікторова, навпаки, тричі поступилася. «БІПА» вважалася фаворитом зустрічі навіть після того, як у стартовій чверті втратила свого основного центрового Євгенія Ткаченка через травму. На той момент запоріжці саме відповіли ривком 7:0 та зуміли вийти вперед – 15:14. Кращий відсоток реалізації з-за дуги дозволяв тримати суперника поруч у стартовій чверті, однак втрати раз за разом перекреслювали командні старання…
Попри програшний рахунок у стартовій чверті 19:25 найрезультативнішим на майданчику в складі обох команд залишався Антон Буц. У другій чверті вже Роман Морозов брав на себе відповідальність за більшість атак «Запоріжжя», заробивши для команди 7 очок. За відсутності Євгенія Ткаченка команді вдавалося стримувати суперника. Це стало можливим за рахунок кращої гри на підбираннях. Різниця після першої половини все ще була не суттєвою – 30:39.
Та після великої перерви гравці «Запоріжжя» припустилися 20 втрат. Суперник надійно трансформував їх у легкі очки у швидких відривах. Одесити поступово зміцнювали перевагу, довівши її до «+20» на останніх секундах третьої чверті. До того ж підопічні Вадима Пудзирея поліпшили відсоток реалізації 3-очкових кидків, вигравши із загальним результатом 89:60.
Антон Буц оформив черговий дабл-дабл у Суперлізі, але найрезультативнішим став Роман Морозов із 14 очками. Також відзначимо Рафаїла Хрисостоміді, який відіграв майже 35 хвилин та вперше у Суперлізі набрав понад 10 балів. Наступні матчі для команди Кирила Вікторова відбудуться у дніпровському «баблі» з 23 по 26 листопада проти «Будівельника», «Галичини» та «Дніпра».