«Мотор» здобув першу перемогу у німецькій Бундеслізі (2)

Перемога! «Мотор» здобув першу свою перемогу у чемпіонаті німецької Бундесліги (2). Гра проти «Емпор Росток», що пройшла у Дюссельдорфі на арені Castello, вийшла вкрай хвилюючою.

«Мотор» був попереду 12:10, але програв 1-й тайм 12:13. Після перерви стало ще більш тривожно — «Емпор» відірвався 21:16. Однак запоріжці переломили гру і вирвали перемогу — 27:24. Чудово зіграв воротар Геннадій КОМОК (16 сейвів), а в нападі у вирішальні хвилини розривали суперників Ігор ТУРЧЕНО (7 голів) та Дмито ГОРІГА (6 голів).

У команди Гінтараса Савукінаса залишаються серйозні проблеми із реалізацією своїх моментів (4 незабитих пенальті!) та значною кількістю втрат (9 технічних помилок), але цього разу вирішальним аргументом, що визначив долю матчу, став бійцівський характер моторівців.

Маючи 2 очки після чотирьох ігор «Мотор» перебуває на 18 місці турнірної таблиці. В наступному турі 3-го жовтня чемпіон України зіграє проти лідера сезону «Байлінген-Вайлштеттен» (8 очок, 1-е місце).