Запорізький стрибун у воду Марко Барсуков виборов дві бронзи юніорського чемпіонату Європи

З 18 по 24 липня у Бухаресті, Румунія, проходить Чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів. У складі збірної України виступає і вихованець запорізької СДЮСШОР «Мотор-Січ» Марко Барсуков.

На рахунку запоріжця вже дві медалі континентальної першості, і це при тому що це перший чемпіонат Європи у його кар’єрі!

Сьогодні в змаганнях на вишці серед вікової групи В, Марк у неймовірній боротьбі зумів піднятися на третю сходинку п’єдесталу. Запоріжець у фіналі мав найвищий коефіцієнт складності і у підсумку набрав 371.90 бали.

Напередодні Марко виборов ще одну бронзову нагороду  у синхронних стрибках з вишки разом з Данилом Аванесовим.

Ось як сам спортсмен одразу після нагородження прокоментував свій виступ прес-службі Федерації України стрибків у воду:

«Я дуже радий показаному результату, адже це мій перший чемпіонат Європи серед юніорів. На перших двох стрибках я припустився помилок, але на останні два, вдалося зібратися. Хочу цю медаль присвятити своїм батькам, брату і всій нашій країні. Слава Україні»!