Запорізький борець став восьмим на чемпіонаті світу

У Белграді фінішував чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до двадцяти трьох років.

Запоріжжя у складі збірної України представляли двоє спортсменів, нажаль, обоє повертаються додому без нагород.

У ваговій категорії до 67 кг виступав Олексій Масик. Він стартував з кваліфікаційного раунду. На цьому етапі запоріжець завдав поразки вірмену Самвелу Агаджаняну. В 1/8 фіналу Олексій поступився майбутньому фіналістові — іранцю Мохаммаду Резаю. Це дало йому можливість поборотися у втішних зустрічах, що дають можливість сперечатися за бронзові медалі. На цій стадії Олексій Масик зазнав виграв у німця Нільса Бушера, але зазнав  поразки від росіянина Мяхді Яхаєва. У підсумку — восьме  місце.

У вазі до 97 кг Олександр Євдокімов також дістався 1/8. Тут він зазнав поразки від німця Патріка Неумайєера. Той, у свою чергу, вибув з боротьби у чвертьфіналі. Це не дало запоріжцеві можливості поборотися за бронзові нагороди.