Запоріжанка Ірина Большакова стала чемпіонкою Європи з плавання серед майстрів

У Словенії відбувся чемпіонат Європи з плавання серед майстрів. Дві медалі привезла додому відома запорізька спортсменка Ірина Большакова, яку шанувальники цього виду спорту більше памятають за дівочим прізвищем Амшеннікова.

Досвідчена запоріжанка, яка  зараз присвятила себе тренерській діяльності, виступала у віковій групі 30-34 роки.

Найкращий результат Ірині вдалося показати на коронній дистанції 100 м на спині. Її запорізька спортсменка подолала за 1:05.50, що принесло їй золото чемпіонату Європи. До того ж результат, показаний запоріжанкою, став кращим і в абсолютному заліку серед учасниць всіх вікових категорій на цій дистанції.

Ще одну медаль, срібного ґатунку, Ірина Большакова виборола в комбінованій естафеті 4Х50. У віковій категорії 160-199 (сумарний вік всіх учасників), запоріжці стали другими з результатом  1:59.38, на 0.34 випередили нашу команду італійські спортсмени.