БК «Запоріжжя» вперше в історії зіграє в фіналі Суперліги Паріматч

Наша команда дуже впевнено перемогла «Київ-Баскет» на виїзді у вирішальному п`ятому матчі півфінальної серії плей-оф

6.06.2021. Суперліга Паріматч. 1/2 фіналу. П’ятий матч. ПС «Венето». БК «Київ-Баскет» – БК «Запоріжжя» 66:92 (16:26, 13:27, 22:15, 15:24)
«Київ-Баскет»: Янг 20, Мейсі 14, Павлов 12, Ковальов 8, Тібодо 4о + 5пд, Крутоус 4, Близнюк 2, Коренюк 2, Шевчук.
Головний тренер: Айнарс Багатскіс
«Запоріжжя»: Кеффі (12 + 6 підбирань + 11 передач), Сізов (15 + 5 підбирань + 5 передач), Мальчевський (4 + 3 підбирання), Грицак (13 + 10 підбирань), Тихонов (22 + 8 підбирань) – старт; Тітов, Міхеєв (9 + 5 підбирань), Маяускас (15 + 5 підбирань), Морозов (2), Рагімов.
Головний тренер: Валерій Плеханов
Рахунок серії – 2:3
Гості одразу агресивно кинулися в боротьбу. Схоже, такий потужний початок нокаутував господарів. Уже за першу чверть запоріжці захопили суттєву перевагу. Гості відірвалися на 10 очок вперед, за підбираннями вигравали 11:3. Також запоріжці реалізували два з трьох дальніх кидків, на відміну від господарів, які всі чотири спроби змарнували. До того ж кияни грали без свого травмованого снайпера Мішули. Натомість у гостей снайперські якості проявилися у Дмитра Тихонова, який вже за стартову 10-хвилинку набрав 11 очок.
У другій чверті команда Валерія Плеханова продовжила впевнено йти до фіналу. Перевага в рахунку вже сягнула 24-х очок. За підбираннями гості тотально переважали господарів – 21:6. Якихось вагомих аргументів у киян цього не знаходилося.
Коли гості послабили в другій половині тиск, навіть ривок «Київ-Баскета» у третій чверті не надто допоміг ліквідувати відставання в 33 очка. Відтак БК «Запоріжжя» впевнено довів матч до перемоги, оформивши історичний вихід у фінал.
Найрезультативнішим у переможців став Дмитро Тихонов – 22 очка, 8 підбирань. По 15 очок набрали Олександр Сізов та Аурімас Маяускас. Андрій Грицак набрав 13 очок та 10 підбирань.
БК «Запоріжжя» 9 та 11 червня розпочинає в Кам`янському фінальну серію проти «Прометея». Потім домашня гра 14 червня і за необхідністю 16 червня.