Запорізькі плавці-паралімпійці допомогли збірній України виграти чемпіонат Європи

Національна паралімпійська збірна команда України спричинила фурор на чемпіонаті Європи з плавання, що з 16 по 22, проходив у португальській Мадейрі. Наші спортсмени вибороли 95 медалей, серед яких: 37 золотих, 31 срібних і 27 бронзових нагород, і в третє поспіль виграли командний залік чемпіонату Європи з плавання.
На другому місці чемпіонату Європи — команда Італії (80 медалей — 33 золотих, 26 срібна, 21 бронзових нагород), третє місце — у Росії (87 медалей — 30 золотих, 25 срібних, 32 бронзових нагород).
Свій доробок у це грандіозне звершення внесли і запоріжці – які вибороли вісім нагород.
Марина Вербова здобула золото на дистанції 50 м брасом, срібло – на дистанції 150 м комплексним плаванням.
Кирило Гаращенко завоював срібло на дистанції 100 м вільним стилем, бронзові медалі на дистанціях 200 м комплексним плаванням, 400 м вільним стилем, 50 м вільним стилем.
Вікторія Савцова завоювала срібні медалі на дистанції 50 м вільним стилем та в естафеті 4х100 вільним стилем.