Голосування за «Народного спортсмена березня» у Запоріжжі відкрито

Сайт «Запорізький спорт» представляє претендентів на звання «Народний спортсмен березня», яких ми обрали серед тих матеріалів, які вийшли на наших сторінках в перший місяць весни.

Отже претенденти на титул «Народний спортсмен березня 2021»:

ГУЦОЛ ДАНИЛО (дзюдо) – став срібним призером Кубка Європи з дзюдо. (Прага, Чехія)

ЖАЛІНСЬКА ЛАРИСА (академічне веслування) – здобула бронзу онлайн чемпіонату  світу з веслування на концепті, виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу.

ШЕВЦОВ СЕРГІЙ (плавання) – виконав норматив А, на Олімпійські Ігри в Токіо, на дистанції 100 м вільним стилем, здобув при цьому золото чемпіонату України. Також став чемпіоном України у складі естафети 4х100 вільним стилем,  і здобув бронзу на дистанції 50 м вільним стилем.

Ваші голоси прийматимуться до 10 квітня включно.

Інтерв’ю з переможцем голосування обіцяю опублікувати на сайті «Запорізький спорт».

А також запрошую долучитися до відзначення народного спортсмена меценатів – цінні подарунки або грошова премія будуть дуже доречні!