Запорізькі плавці зібрали поважний комплект медалей на головному національному старті сезону

У Харкові добіг завершення чемпіонат України з плавання серед чоловіків та жінок. Нагадаємо, старт був  відбірковим на чемпіонати Європи серед дорослих та юніорів, а головне на Олімпійські Ігри в Токіо.

Головною подією для Запоріжжя, стало виконання нормативу А, на Олімпійські Ігри, від вихованця СДЮШОР «Спартак-КПУ» Сергія Шевцова. Його вихованець Заслужених тренерів України Надії Артюх та Сергія Селіна виконав під час кваліфікації на дистанції 100 м вільним стилем -48.43 сек. Пізніше, у фіналі Сергій здобув золоту медаль чемпіонату України, подолавши дистанцію за 48.81 сек. Крім того у фіналі на дистанції 50 м вільним стилем Сергій був виборов бронзу, з результатом 22.46 .

Ще одна представниця СДЮШОР «Спартак-КПУ» — Надія Іванова здобула бронзову медаль на дистанції 1500 м вільним стилем (17:51.34). Підготували ЗТУ Петро Шлюєв та ЗТУ Сергій Гусєв.

Інший вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» Сергій Фролов, який нині представляє ЗОШВСМ, став срібним призером на дистанції 400 м вільним стилем (3:52.37) та другим на 800 м вільним стилем (8:00.82). Тренер – ЗТУ Ігор Бондаренко.

А Максим Овчінніков, який представляє ДЮСШ «Салют», став чемпіоном України на 200-метрівці брасом (2:15.03), а також виборов срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1:02.25) і бронзову на 50 м брасом (28.49), та відібрався на чемпіонат Європи серед юніорів.

Ще чотири золоті нагороди вибороли запорізькі хлопці в естафеті 4х100 вільним стилем. Перше місце з часом 3:21.74, вибороли Бутенко Артур , Шевцов Сергій (обидва — СДЮШОР «Спартак-КПУ»), Лактін Владислав , Компанієць Кирило (обидва СДЮШОР «Мотор-січ»).

В естафеті 4×200 м вільним стилем срібними призерами стали Омельков Дмитро , Бутенко Артур (обидва — СДЮШОР «Спартак-КПУ»), Лактін Владислав , Тулупов Володимир , (обидва СДЮШОР «Мотор-січ»). Результат запоріжців 7:41.76.