Запорізький плавець Сергій Шевцов виконав норматив для участі в Олімпійських Іграх в Токіо

Харків цими днями приймає чемпіонат України з плавання серед чоловіків та жінок. Старт є відбірковим на чемпіонати Європи серед дорослих та юніорів, а головне на Олімпійські Ігри в Токіо.

Основний норматив на Олімпіаду виконав сьогодні запоріжець Сергій Шевцов, який в кваліфікації на дистанції 100 м вільним стилем показав час 48.43 сек. Крім того у фіналі на дистанції 50 м вільним стилем Сергій був виборов бронзу, з часом 22.46 (норматив B на Олімпійські Ігри). Тренують спортсмена ЗТУ Надія Артюх і Сергій Селін, пловець представляє СДЮШОР «Спартак-КПУ».

Інший запоріжець Сергій Фролов став срібним призером на дистанції 400 м вільним стилем (3:52.37).

А Максим Овчінніков виборов срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1:02.25) та відібрався на чемпіонат Європи серед юніорів.

Також відзначимо 13-річну запоріжанку Марію Нетребко, яка зуміла стати четвертою у фіналі А на дистанції 200 м батерфляєм (2:23.82).