Молоді запорізькі легкоатлети встановили низку персональних рекордів на чемпіонаті України

Сьогодні у Сумах добіг завершення Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н.

Федерацію легкої атлетики Запорізької області на змаганнях представили шестеро спортсменів – вихованець ДЮСШ№10 Вадим Пилипчук (тренер Тиховська Л.С), та дівчата КЗ ОСДЮСШОР «Металург» (тренери Борисенко В.В., Борисенко О.І.) – Анна Гордіюк, Єлизавета Чикалова, Дар’я Стрельникова, Марина Балаховцева та Марія Жаховська.

Вадим Пилипчук на дистанції 1500 м встановив особистий рекорд у кваліфікації 4:29.77 та пройшов до фіналу, де з часом 4:30.47 посів дев’яте місце.

15-річна Анна Гордіюк в бігу на 60 м двічі оновила personal best – у кваліфікації показала час 8.06 сек, а в півфіналі — 7,98 сек. Лише 2 сотих не вистачило енергодарській спортсменці, аби виступити у фіналі.

На дистанції 200 м Анна Гордіюк також двічі покращувала особисті результати — 26.92 сек у кваліфікації та 26.71 у півфіналі.

З персональними рекордами виступили енергодарські дівчата в бігу на 60 м з бар’єрами.  Елизавета Чикалова — 10.51 сек та Дар’я Стрельникова  —  10.95 сек.

У секторі штовхання ядра вихованки групи Борисенко теж покращили власні рекорди – Марія Жаховська показала результати 11.89 м(PB) та  12.66 м (PB); Марина Балаховцева відправила снаряд на 12.29 м (PB) у кваліфікації та на 12.27 м у фіналі. Дівчата посіли сьоме і восьме місця національної першості.

У змаганнях з п’ятиборства Марія Жаховська посіла 13-е місце (2477), Єлизавета Чикалова 16-те (2342), Дар’я Стрельникова 20-те (2010).