Запорізькі важкоатлети відзначилися на чемпіонаті України серед спортсменів до 13 років

У Павлограді пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років та Всеукраїнський відкритий турнір на  призи Олімпійського чемпіона Ю.Зайцева.

Представники Запорізької області вибороли на ньому три нагороди.

У змаганнях юнаків вагової категорії +73 кг срібним призером став Олександр Івахненко,  який в сумі двоєборства підняв вагу  кг (80+86). Спортсмен вихованець КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського» ЗОР. Тренер Олександр Ненадов .

У змаганнях дівчат вагової категорії +71 кг срібло виборола Альона Низова.Вихованка КЗ «ДЮСШ Колос» (Кам’янка), тренера Євгена Низового показала результат 89 кг (41+48).

Серед дівчат вагової категорії 59 кг, бронзу чемпіонату України має Євгенія Матіяш з Преображенки, з сумою у 102 кг (45+57). Дівчина представляє КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського» ЗОР. Тренер Олександр Ненадов .