Запорізькі важкоатлети здобули чотири медалі молодіжного чемпіонату Європи

Збірна команда України посіла перше загально командне місце на Чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років, який відбувся у Бухаресті. До золота Дмитра Вороновського та срібла Анастасії Маневської. Ще срібло і бронзу додали в останні дні змагань чоловіки.

Кирило Пирогов став срібним призером у ваговій категорії 102 кг з результатом у сумі двоборства 358 кг!!! Крім того Кирило у ривку виборов мале золото з результатом 165 кг!!! У поштовху посів 4 місце з результатом 193 кг  Спортсмен  — вихованець ЗОШВСМ, ФСТ «Динамо», студент Запорізького національного університету.

Олег Ганзенко став бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років  у ваговій категорії +109 кг з результатом у сумі двоборства 390 кг. З результатом 178 кг у ривку спортсмен також виборов мале срібло, а у поштовху з результатом 212 кг — малу бронзову нагороду. Олег Ганзенко — вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету!