Збірна Запорізької області з дзюдо – у трійці сильніших в Україні

03-04 жовтня у столичному  спорткомплексі НПУ ім. М. Драгоманова відбувся головний національний старт сезону з дзюдо — чемпіонат України. Блискуче виступила на змаганнях збірна Запорізької області, під орудою Андрія Бондарчука. Сім золотих медалей, серед яких три золоті, принесли нашій команді високе друге місце командного заліку чемпіонату України! Попереду лише Київ, на третьому місті Дніпро.

У змаганнях жінок золотим дублем відзначилися Марина Черняк (-48 кг) та Марія Скора (-57 кг). Цей доробок запорізьких красунь вивів нашу команду на перше місце в жіночому командному заліку!

В змаганнях чоловіків чемпіоном України став Віталій Шепель (-90 кг). Срібло здобули Богдан Зусько (-81 кг), Вадим Синявський (-90 кг) та Данило Гуцол (-100 кг). Бронзовим призером став Станіслав Бондаренко (+100 кг). Пяті місця, і рейтингові бали для командного заліку, принесли команді Семен Ракита (-90 кг) та Данило Гололобов (-100 кг). У командному заліку чоловічих збірних, запорізька збірна посіла другу позицію.