Збірна Запорізької області стала срібним призером Всеукраїнських змагань з боротьби ВФСТ «Колос»

Фінішували Всеукраїнські спортивні змагання громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» з вільної боротьби серед дівчат та юнаків 2004-2005 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2018 року, які проводилися з 14 по 17 червня в місті Скадовську Херсонської області на однойменній начально-спортивній базі громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

Вільна боротьба стала четвертим видом спорту у програмі Всеукраїнських змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2018 року, участь у якому взяли 160 юних борців з 13 областей України. Запорізька область була представлена 20 спортсменами у різних вагових категоріях (тренери Кам’янсько-Дніпровської ДЮСШ Сергій Грепечук та Мелітопольської ДЮСШ Алтай Абдулаєв), повідомляє Громадська організація ВФСТ «Колос» у Запорізькій області.

Після урочистого відкриття на двох килимах у одинадцяти вагових категоріях у дівчат та юнаків розпочалися запеклі баталії.

У складі збірної Запорізької області 1 чемпіон, 6 срібних та 5 бронзових призерів у особистій першості.

Золото здобула Дарина Грепечук (70 кг). Срібними призерами стали Катерина Остапенко (46 кг),  Дарина Полякова (54 кг), Аліна Недавняя (58 кг), Віталіна Попруга (66 кг), Сергій Єрмоленко (85 кг), Віктор Войников (44 кг). Бронзові медалі завоювали: Катерина Єрмолова (36 кг), Антоніна Фаліс (39 кг), Софія Іванова (39 кг), Вікторія Перевалова (46 кг), Єлизавета Ромашова (50 кг).

Таким чином наші борці у загальнокомандному заліку змогли посісти друге призове місце, що можна вважати достойним та гідним результатом. Переможцями командної першості у поточному році, як і в минулому, стала збірна команда Херсонської області, на ІІІ місці – «хмельничани».