Запорізькі школярі здобули шість нагород Всеукраїнських пляжних ігор

Цих вихідних Одеська область приймала перші Всеукраїнські пляжні ігри серед школярів. Участь у змаганнях взяли 250 юних спортсменів та спортсменок з 16 областей України, які розігрували медалі  в пляжному футболі, пляжному волейболі та пляжній боротьбі.

Запорізьку область представили вісім спортсменів , яким вдалося привезти додому шість нагород, причому всі найвищого ґатунку!

Три золота вибороли у пляжній боротьбі дівчата з Токмака, яких підгодував Генадій Кірпіньов. Перші місця здобули Оксана Моісеєнко (40 кг), Діана Осипенко (45 кг) та Богдана Лазоришинець (60 кг).

У змаганнях хлопців переможцем Всеукраїнських пляжних ігор став — Рамазан Расулов (75 кг), тренер Рафаель Тагіров.

Також запорізький дует юнаків виграв змагання з пляжного волейболу. Перше місце посіла команда Дмитро Гладир / Євген Попов, яку підготував Дмитро Павлов.

Вітаємо запорізьку команду з чудовим виступом на змаганнях. І зазначимо, що вже за рік Україна прийматиме Всесвітні пляжні ігри серед учнів під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту.