Запорізький легкоатлет виконав норматив «Майстра спорту» ставши шостим в фіналі чемпіонату Європи

Запоріжець Микита Барабанов посів вшосте місце в фіналі юніорського чемпіонату Європи, що завершився у шведському Буросі. В естафеті 4х400 м українська команда у складі Олександра Погорілка, Тараса Шинкара, Ярослава Голуба і Микити Барабанова перетнула фінішну лінію шостою (3.10,75 хв). Зазначимо, що Микита пробіг свій етап за 46.88 сек. А крім того шостий результат на чемпіонаті Європи дозволив нашим хлопцям виконати норматив Майстра спорту України!

Перше місце несподівано посіла збірна Туреччини, показавши найкращий юніорський результат сезону в Європі – 3.08,34 хв.

На чемпіонаті Європи серед юніорів збірна України посіла четверте місце медального заліку, виборовши 6 нагород.

4 золотих: Михайло Кохан (метання молота), Артем Коноваленко (потрійний стрибок), Валерія Іваненко (метання молота), Ярослава Магучих (стрибки у висоту).

2 срібних медалі: Олег Дорощук (стрибки у висоту), Ілля Кравченко (стрибки с жердиною)