В Луцьку стартував чемпіонат  Європи з легкоатлетичного багатоборства, українці після перших видів програми ідуть на другому місці

У Луцьку щойно стартував командний чемпіонат  Європи з легкоатлетичного багатоборства, серед команд Суперліги. Нагадаємо, Україна вперше приймає чемпіонат Європи з легкої атлетики, а участь у змаганнях беруть вісім найсильніших збірних багатоборців континенту. Лідер національної збірної України  — представник Федерації легкої атлетики Запорізької області Олексій Касьянов.

Наразі відбулися перші види програми у чоловіків та жінок. На дистанції 100 м Олексій Касьянов фінішував третім у своєму забігу, і приніс збірній України 843 очки. До речі, показних Запоріжця – п’ятий серед учасників всіх чотирьох забігів.

Вадим Адамчук був четвертим у своєму забігу 11.36 (782), Руслан Малогловець – п’ятим 11.49 (755), Василь Іваницький прибіг сьомим – 11.67 (717).

• Погода нам сьогодні сприяє, вітер дме у спину , тож все сьогодні має виходити – відзначив Олексій Касьянов після фінішу на 100-метрівці.

У жінок на дистанції 100 м з бар’єрами кращий результат серед українок показала Римма Буйненко (Гордієнко), яка виграла свій забіг з кращим результатом сезону 13.74 сек (1015 очок). Четвертою у своєму забігу була Анна Нелепа — 14.71 (880), п’яті результати показали Ірина Рофе-Бекетова 14.20 (950 ) та Дарина Слобода 14.05 сек (971).

Після перших видів програми у чоловіків та жінок в командному заліку лідирує збірна Естонії 5430 очок. Україна на другій позиції – 5316. Третіми ідуть французи – 5305.

Олена Назаренко, спеціально для Федерації легкої атлетики Запорізької області, фото автора