Марія Помазан та Микола Діброва оформили золотий дубль чемпіонату України

Другий день чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами зору та РФР, що триває у Кропивницькому, приніс запорізькій команді ще два золота і бронзу.

Марія Помазан, яка напередодні не знала собі рівних у штовханні ядра, здобула золото ще й у метанні диска, з результатом 28 м 02 см. Також другу золоту медаль виборов Микола Діброва – у секторі метання диска запоріжець став чемпіоном України з результатом 39 м 08 см. У цій же дисципліні бронзу приніс команді Олександр Турчин з результатом 29 м 09 см.

Спринтерка Влада Христій зуміла потрапити до фіналу на дистанції 200м, де показала 47,67 сек.

Таким чином за два дні в активі вихованців запорізького «Інваспорту» опинилося 4 золотих,1 срібна і 1 бронзова медаль.

Завтра змагання в метанні списа виступатимуть ще два запоріжці — Данило Гладун та Леонід Деркач.

Відзначимо, що чемпіонат України у Кропивницькому є відбірковим на чемпіонат світу у Дубаї, де в свою чергу розіграють ліцензії на Паралімпійські Ігри 2020 року.