Вихованці запорізького «Інваспорту» вдало стартували на чемпіонаті України з легкої атлетики

Цими днями Кропивницький приймає Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами зору та РФР.

В перший день змагань чудово виступили запорізькі паралімпійці. Заслужений майстер спорту України  Марія Помазан у секторі штовхання ядра  здобула золото з результатом 12м 44см.

Також чемпіоном України в штовхання ядра став МСУМК Діброва Микола, який показав результат 13м 48см.

У змаганнях спортсменів класу F37 срібло виборов МСУ Олександр Турчин, який відправив снаряд на 11 м 96 см.

Ще трьом представника Запорізької області вдалося потрапити до фіналу в бігу на 100 м, де були продемонстровані наступні результати:  Данило Гладун 13,91 сек, Деркач Леонід — 13,66 сек,  Христій Влада (категорія Т37) — 21,42 сек.

Завтра на спортсменів чекає другий день національних змагань.