Галина Тарасова позмагається з бронзу ІІ Європейських Ігор

В Мінську тривають ІІ Європейські Ігри. Наразі нагороди розігрують представники дзюдо, у цьому виді спорту у складі національної збірної честь України захищають і троє запорізьких спортсменок.

Марина Черняк (48 кг) та Марія Скора (57) нажаль поступились у своїх стартових зустрічах.

А от Галина Тарасова сьогодні боротиметься з бронзу престижних змагань. У ваговій категорії понад 78 кг вихованка Євгена Брехова вже провела два поєдинки. У першому виграла представницю  Литви, а за вихід до півфіналу поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу – Ларисі Черич з Боснії. Ця невдача відправила запоріжанку у втішний раунд, де вона вже здобула перемогу над конкуренткою із Франції. Попереду у Галини вирішальна битва за бронзу з одним із аутсайдерів півфінальних поєдинків.