Енергодарська спринтерка Вероніка Бизова зупинилася за крок від медалі чемпіонату України

У Кропивницькому сьогодні стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2002 року народження і молодше. Наразі маємо перші новини від запорізької команди.

На дистанції 100 м у дівчат, за результатами кваліфікаційних збігів, зуміли потрапити до півфіналу  Вероніка Бизова та Єлизавета Новицька (12.93 сек) (12.71 сек).  У боротьбі за місця в фіналі обидві спортсменки підтвердили клас. Вероніка Бизова пройшла до фіналу, оновивши при цьому особистий рекорд 12.52 сек. А Єлизавета Новицька показала кращий результат поточного сезону — 12.80 сек. У фінальному забігу спринтерок вихованка Віталія Борисенка, Вероніка Бизова, ще раз оновивши особистий рекорд 12.34 сек, стала четвертою. А Єлизавета посіла сьоме місце 12.72, також покращивши сезонний результат. Тренують Єлизавету Андрій Новицький та Людмила Тиховська.

В бігу на 400 метрів до півфіналу пройшли Анна Глигало (1:00.32) та Єлизавета Кулабухова (1:02.04). Далі  Анна Глигало, пройшла до фіналу, показавши результат 58.80 сек. Єлизавета Кулабухова пробігла дистанцію за 1:02.20 і до фіналу не потрапила. Обох дівчат тренують Галина Місірук і Наталя Макух.

У змаганнях висотниць подолала стадію кваліфікації Вероніка Крамаренко, вихованка Миколи Кардача у відборі показала результат 1 м 65 см.

Ще одна підопічна Миколи Кардача Анна Бобровник завершила перший день програми семиборства. Спортсменка встановила особисті рекорди у бігу на 100 м з бар’єрами —  17.63 сек,  штовханні ядра – 10 м 53 см, та бігу на 200 м — 29.83 сек. А у секторі стрибків у висоту показала результат 1 м 53 см. Після чотирьох видів програми Анна посідає сьоме місце, набравши 2240

Ще ряд запорізьких спортсменів щойно встановив у Кропивницькому особисті рекорди. Біг 100 м – Артем Куделя (11.86). Біг 400 м —  Тетяна Цветкова (1:03.64), Світлана Лисенко (1:04.51). А у юнаків — Семен Котляр (54.09), Владислав Савічев (55.60).