Артур Суюнов посів третє місце Командного чемпіонату України з багатоборства

У Луцьку пройшов Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих , юніорів та юнаків та Чемпіонат України з багатоборства серед молоді. Федерацію легкої атлетики прежтавли на змаганнях троє спортсменів. Головною сенсацією стало повернення чемпіонки світу Ганни Касьянової, яка трохи більше року тому народила донечку. В Луцьку Анна вперше брала участь в офіційних стартах після декретної відпустки. У першому виді програми семиборства, бігу на 100 м з бар’єрами, запорізька спортсменка показала кращий результат серед інших конкуренток — 13.68 сек, потім була першою у стрибках у висоту — 1.74 м. Але далі змагання не продовжила. Ще один запоріжець, Олександр Ходаніч, покинув змагання після першого виду програми.

Натомість порадував результатом Артур Суюнов. У перший день змагань запоріжець був другим в бігу на 400 м51.25 сек (758), показав треті nрезультати у секторі стрибків у довжину 6.81 м (769)та штовхання ядра11.91 м (601), був четвертим в бігу на 100 м 11.87 сек  (677 очок) на стрибках у висоту1 м 83 см (653). Набравши в сумі 3458 очок, Артур посідав третє місце після першого дня змагань.

Другий день запорізький Майстер спорту розпочав із четвертого результату в бігу на 110 м з бар’єрами 16.05 сек (727 очок). Потім був третім у метанні диска 31.42 м (492). Далі показав другі результати у стрибках з жердиною 4.20 м (673) та метанні списа 49.79 м (585 ). А завершив програму десятиборства перемогою на своїй коронній дистанції – 1500 м з результатом 4:39.48 (684).

Набравши в сумі  6619 очок Артур посів третє місце. Випередили запоріжця Вадим Адамчук та Василь Іваницький, щоправда помінялися місцями у порівнянні з першим днем змагань. Перше місце має львів’янин Іваницький – 7345,  другим став вінничанин Адамчук – 7201.

Вітаємо Артура Суюнова та його тренера Анастасію Ольховникову, з третім місцем чемпіонату України!