Запорізькі боксери посіли третє командне місце чемпіонату України з боксу серед юніорів

В Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів, участь в якому взяли 311 спортсменів у складі 25 команд. Запорізький край представили 22 боксери, шістьом з яких вдалося вибороти медалі національної першості.

Чемпіоном України у вазі 60 кг став спортсмен з Кирилівки Олександр Балабін (тренер Андрій Щетинин). Ще одне золото приніс збірній області Іван Маруєв з Оріхова, який не знав собі рівних у вазі 57 кг (тренер Ігор Дерновий).

Срібним призером національної першості в категорії 63 кг став Кирило Нехорошев,з смт. Балабине (тренери Юрій Костенко, Євгеній Парфьонов).

Бронзові нагороди привезли додому Ігор Шаров — 70 кг., м.Запоріжжя (тренер Андрій Яковенко); Данило Меняйло — 75 кг., м.Запоріжжя (тренер Андрій Яковенко, Руслан Щербина); Кирило Симонов — 66 кг., м.Вільнянськ (тренер Руслан Шпітальов).

Здобувши дві золотих, срібну і три бронзових медалі, наші хлопці посіли високе третє командне місце чемпіонату України. Випередити запорізьку збірну за кількістю нагород вдалося лише боксерам Донеччини та Харківщини.