Олександр Надтока здобуває друге золото Кубка України

У Дніпрі триває Кубок України з академічного веслування. Золотий дубль зумів оформити на змаганнях Олександр Надтока. До золота, здобутого напередодні в одиночному класі, вихованець ЗТУ Андрія Сватьєва, додав нагороду вищого ґатунку у змаганнях двійок парних. В парі з представником Дніпра, Іваном Довгодьком, Олександр Надтока фінішував першим, показавши результат 6.26.48 сек.

Нагадаємо, Олександр Надтока представляє СК «Мотор-Січ» і має звання Заслуженого майстра спорту України. Торік спортсмен став бронзовим призером чемпіонату світу у складі парної четвірки. Також у колекції веслувальника  золото світової першості, та світовий рекорд, який ще поки не вдалося побити нікому. Також спортсмен має в колекції два золота і бронзу світових першостей до 23 років, та був фіналістом Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.