Стартував відкритий чемпіонат Запоріжжя з легкої атлетики

Сьогодні на стадіоні СК «Мотор-Січ» відбулися змагання першого дня відкритого чемпіонату Запоріжжя з легкої атлетики. Участь в них взяли близько ста двадцяти спортсменів х усіх шкіл міста, а також гості з Енергодару та Поліг.

Перші нагороди було розіграно на дистанції 110 м з бар’єрами серед жінок.

1. Марина Балаховцева (16.4)
  2. Даря Стрельнікова (18.4)

3.Єлизавета Чикалова (18.7)

• Не думала на цих змаганнях бігти бар’єри, до цього у мене була травма, тому боялася. Але щаслива що стала чемпіонкою. Ще виступатиму сьогодні у штовханні ядра, там теж розраховую на медаль. А взагалі я спеціалізуюся на багатоборстві. Найбільше подобається біг з бар’єрами, штовхання ядра і метання списа — розповіла переможниця змагань Марина Балаховцева з Енергодара.

На дистанції 100 м переможцями та призерами Відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики стали:

3. Олександр Сердюк (11.3)

• Результатом не задоволена, можна було краще, мій кращий результат 12.3 секунди — мабуть сьогодні не з тієї ноги прокинулася. Хочеться кращої конкуренції на чемпіонаті міста, не дуже цікаво змагатися, не відчуваю росту. Моя мета — пробігти цього сезону 100 м за 0, і виконати норматив Кандидата у майстри спорту України. У червні поїду на чемпіонат України, хочеться показати там кращий особистий результат. Завтра бігтиму на чемпіонаті міста ще 200 метрів, але мої улюблені дистанції 60 та 100 м, довші важче даються, — ділиться враженнями переможниця чемпіонату міста з бігу на 100 м, вихованка Віталія Борисенка, Вероніка Бизова.

На дистанції 400 метрів кращий результат на відкритому чемпіонаті Запоріжжя з легкої атлетики показали:

3. Андрій Косторкін (55.0)

Це мій стабільний результат, повторила свій кращий результат, який нещодавно показала на чемпіонаті України у Кропивницькому. Так що можна сказати підтвердила. Зараз готуюся до чемпіонату України з естафетного бігу, ось там вже планую поборотися за медалі. Також хочу цього сезону виконати норматив кандидата у майстри спорту на своїй другій профільній дистанції – 800 м, — розповіла переможниця чемпіонату Запоріжжя з бігу на 400 м Анна Глигало.

Я бігаю 400 і 800 метрів. Поки початок сезону, вирішив стартувати з 400. Але результатом не дуже задоволений, треба його покращувати. Сьогодні біглося мені не дуже добре, та для першого разу нормально. Тренуюся вже чотири роки у Місірук Галини Онуфрієвни, був третім на чемпіонаті України, виконав перший дорослий розряд. Мета на цей сезон – виконати норматив кандидата у майстри  спорту на дистанції 400 м, для цього потрібно пробігти за 49 секунд, — ділиться планами на сезон новоспечений чемпіон Запоріжжя з бігу на 400 м Олександр Клепка.

У секторі стрибків у довжину лідерами відкритого чемпіонату Запоріжжя з легкої атлетики стали  такі спортсмени:

3. Артем Куделя (5 м 28 см)

• Я сьогодні переплутав час, і прийшов за 2 хвилини до початку, бачу вони вже стрибають. Швидко взув шипівки і став змагатися без розминки. Звідси і такий результат. Сьогодні ще позмагаюся у штовханні ядра, а завтра знов вирушаю до Одеси на збори. Буду готуватися до чемпіонату України з багатоборства, маю мету потрапити до збірної, яка візьме участь у Кубку Європи в Луцьку. Треба боротися, і можна боротися! — розповідає майстер спорту України з багатоборства Артур Суюнов.

У секторі штовхання ядра конкуренцію учасникам відкритого чемпіонату Запоріжжя з легкої атлетики склали провідні спортсмени місцевого «Інваспорту» — чемпіонка Паралімпійських Ігор Марія Помазан, та призер Паралімпіади Микола Діброва, на чолі із Заслуженим тренером України, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, Тамарою Едішерашвілі. Як розповіла наставниця, спортсмени зараз готуються до чемпіонату світу, де вестимуть боротьбу за ліцензії на Паралімпійські Ігри 2020 року.

На відкритому чемпіонаті Запоріжжя паралімпійці не лише вперше стартували на відкритому повітрі після зимового сезону, а у зуміли втрутитися у боротьбу за медалі.