Запорізькі плавці зібрали вагому колекцію медалей на чемпіонаті України у Дніпрі

У Дніпрі пройшов Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. Участь в ньому взяли 522 спортсмени з 22 областей України та м. Київ. Чемпіонат був відбірковим на міжнародні змагання «Мультінейшенс», на чемпіонат Європи та чемпіонат світу серед юніорів з плавання 2019 року, крім того за результати цих змагань будуть враховані при формування штатної збірної команди з плавання.

Чудовий результат показали на національній першості запоріжці.

Олександр Летніков (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)  виборов срібло на 200-метрівці вільним стилем.

У змаганнях серед молоді  Надія Іванова (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)  здобула бронзові медалі на дистанціях 200 та 800 м вільним стилем.

Богдан Радутний (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)  також двічі став бронзовим призером на дистанціях 50 м вільним стилем та 200 м комплексним плаванням.

На чемпіонаті України серед юніорів Олександр Летніков (СДЮШОР «Спартак-КПУ») здобув три золоті медалі! На дистанціях 50, 100, 200 м вільним стилем.

Микита Колесников (СДЮШОР «Спартак-КПУ») став срібним призером на дистанції 50 м батерфляєм, та здобув третє місце на 100-метрівці цим же стилем.

Максим Овчінніков (ДЮСШ «Салют») був другим на дистанції 50 м брасом, і третім на 100-метрівці брасом.

Ще одну бронзу поклав до запорізької скарбнички Павло Загродський (СДЮШОР «Спартак-КПУ»), який був третім на дистанції 400 м комплексним плаванням.

Владислав Лактін (СДЮШОР «Мотор-Січ») здобув бронзову нагороду на дистації 100 м батерфляєм.

Другими в естафеті 4×100 м вільним стилем стали запорізькі хлопці:

• Микита Колесніков (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)
  • Андрій Алексеєнко (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)
  • Павло Загорський (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)
  • Олександр Летніков (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)

В комбінованій естафеті 4х100 третє місце посіла запорізька команда:

• Валерія Таранова (СДЮШОР «Спартак-КПУ»)
  • Максим Овчінніков (ДЮСШ «Салют»)
  • Євгенія Соніч (ДЮСШ «Хвиля»)

У командному заліку серед областей ІІ групи, Запорізька область посіла друге місце.