Галина Тарасова – бронзова призерка Кубка Європи

У Празі відбувся Кубок Європи з дзюдо серед жінок. Дві бронзи вибороли у столиці Чехії українки. Одна з них – на рахунку запорізької дзюдоїстки Шалини Тарасової. У ваговій категорії понад 78 кг вихованка Євгена Брехова провела чотири зустрічі. У першому поєдинку виграла суперницю з Хорватії, а в наступному програла майбутній фіналістці – грузинці. У втішному раунді Галина була сильнішою за співвітчизницю Василину Кириченко та представницю Чехії і виборола бронзову медаль!

Іншу бронзу принесла команді Анастасія Сапсай також у категорії+78 кг, що у підсумку дозволило українським дівчатам посісти дев’яте місце серед 29 кг.

Ще одна запоріжанка, Марія Скора, яка брала участь у цих змаганнях поступилася у другому поєдинку представниці Великобританії та вибула з боротьби за медалі.