Анастасія Бризгіна – чемпіонка України з легкої атлетики

У Сумах завершився чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді до 23 років.

По одній медалі мають у кожній віковій категорії запорізькі спортсмени. У змаганнях молоді чемпіонкою України на дистанції 400 м стала Анастасія Бризгіна, з результатом 54.54 сек.

На цій же дистанції серед дорослих бронзу здобула Катерина Климюк з результатом 54.36 сек.

Ще ряд запоріжців був дуже близьким до п’єдесталу пошани.

Вихованка Олени Рурак, Інга Наникіна, фінішувала четвертою в бігу на 200 м (26.52). Роман Кравцов був шостим на 60-метрівці (6.87). Анастасія Рємєнь (Ткачук), для якої цей чемпіонат країни став першим після декретної відпустки, фінішувала шостою на дистанції 1500 м (4:42.57).

У змаганнях семиборців високий четвертий результат продемонстрував Артур Суюнов, якому вдалося набрати 5096 очок.

Відзначимо, що за результатами цього чемпіонату України  буде сформовано національну команду для участь в чемпіонаті Європи (1-3 березня, Глазго, Велика Британія).