БК “Козачка-КПУ” вдома поступилася “Вінницьким блискавкам”

Для “Вінницьких блискавок” матч із “Козачкою” був перевіркою на моральну та фізичну витривалість.

Адже день тому вони зіграли на виїзді проти “Чайки”, котрій поступилися – 60:85. Для будь-якої команди це виснажливий процес. По-перше — “гучна” атмосфера тамтешньої фан-зони зіб’є з пантелику професіонала будь-якого рівня. Плюс – переїзд із Вінниці до Бердянську і одразу в Запоріжжя теж не сприяє відпочинку. Тим не менш підопічні Олександра Підлужняка склали іспит на задовільно.

Хоча починалося для гостей все непросто. Завдяки високій результативності Яни Стрілько та Ольги Черненко господарки взяли першу чверть – 21:16.

А після перерви влучність “козачок” катастрофічно впала. За другу чверть підопічні Вікторії Большакової набрали лише 9 очок. Паралельно зі зниженням точності кидків пішли втрати. І лише завдяки тому, що суперниці не завжди вдало користувалися нашими хибами, відставання “КПУ” в кінці 10-хвилинки було невеликим – 30:35.

Старт другої половини матчу ознаменувався закинутим м’ячем із розвороту Іриною Жмурко. З цього й почалося нарощування відриву з боку Вінниці. Перед завершальною чвертю гості переважали “козачок” на 12 очок. А власне в останньому відрізку гри лише вищезгаданим Ользі Черненко та Яні Стрілько іноді вдавалося брати кошик опоненток. Таким чином, цього разу рідні стіни не допомогли. БК “Козачка-КПУ” зазнала першої поразки в спорткомплексі Класичного приватного університету – 50:72.

Наступний матч запоріжанки проведуть 1 лютого з “Динамо-НПУ” в Києві.

Жіноча Суперліга. БК “Козачка-КПУ” – “Вінницькі блискавки” – 50:72 (21-16, 9-19, 10-17, 10-20) СК «КПУ»

БК “Козачка-КПУ”: Стрілько (20 + 10 підбирань + 3 передачі), Черненко (12 + 5 підбирань + 3 передачі), Ель Хажмир (8 + 5 підбирань + 6 втрат), Ковалевська (5 + 2 підбирання), Сівакова (3 + 6 підбирань + 8 передач + 4 втрати), Штура (2 + 3 підбирання), Тихонова (6 підбирань)

“Вінницькі блискавки”: Ільчишина (23 + 3 підбирання + 4 передачі), Жмурко (14 + 4 підбирання + 4 передачі), Хомяк (11 + 9 підбирань + 7 передач + 6 втрат), Степанюк (10 + 9 підбирань), Гаїв (9 + 5 підбирань), Баштова (5 + 10 підбирань)