Збірна Запорізької області з плавання стала другою на чемпіонаті України

У Дніпрі завершився чемпіонат України з плавання серед юнаків. В змаганнях взяли  участь 391 спортсмен з 22 областей України та м. Київ.Здобувши п’ять золотих, три срібних та дві бронзових медалі, високе друге командне місце посіла збірна Запорізької обалсті. Серед команд першої групи, наші плавці поступилися за кілкістю очок лише Дніпру.

Три золоті медалі приніс Запорізькій області Микита Колесников. Вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» став першим на дистанціях 50 м батерфляй (0:26.51), 100 м батерфляй (1:00.31), та 100 м вільний стиль (0:55.81). Також спортсмен був другим на 50-метрівці вільним стилем (0:25.21). Тренують спортсмена Камишний В. Бедарєв О.

Вихованка СДЮШОР «Мотор-Січ» Ангеліна Чубир стала чемпіонкою України на дистанції 50 м вільним стилем (0:28.36) та здобула бронзу на 50-метрівці батерфляєм (0:30.95). Тренери — Сокірко Н.,Сокірко О.

Срібло на дистанції 50 м вільним стилем (0:28.65) принесла команді Маргарита Лактіна, СДЮШОР «Мотор-Січ», тренери — Сокірко Н.,Сокірко О.

Також запоріжці здобули повний комплект нагород в естафетах. Команда у складі Ангелини Чубир, Лілії Койпиш, Маргарити Лактіної та Валерії Хацаревич, посіла перше місце в естафеті 4Х100 вільним стилем (4:17.54).

Квартет у складі: Валерії Хацаревич, Єви Стєкачової, Маргарити Лактіної та Ангеліни Чубир, здобув срібні медалі в комбінованій естафеті 4×100 м (4:50.72).

А чоловіча команда Микита Колесников, Володимир Тулупов, Микита Терентьєв та Денис Лебедєв, виборола бронзові медалі в естафеті 4×100 м вільний стиль (3:50.48).