БК «Запоріжжя» не стримав «Хімік» в овертаймі

Перемога южненської команди зробила їх лідерами чемпіонату Суперліги Парі-Матч

БК Запоріжжя – Хімік 97:101 ОТ (19:17, 24:22, 25:26, 18:21, 11:15)

«Запоріжжя»: Холтон (13 + 4 підбирання + 6 передач), Теряник (2 + 5 передач + 3 перехоплення), Мироненко (15), Хілл (16 + 8 підбирань — 4 втрати), Пресслі (4 + 6 підбирань + 2 блок- шоти) – старт; Буц (10 + 5 підбирань), Овдєєнко (14), Тарасенко (3), Трент (20 — 4 втрати).

Головний тренер: Валерій Плеханов

«Хімік»: Едвін (20 + 5 втрат), Марченко (5), Войналович (1), Джонс (22 + 9 підбирань + 6 передач), Павлов (23 + 12 підборів) – старт; Мальчевський (4), Рябчук (12 + 4 передачі), Антипов (7), Сидоров (7 + 5 підборів + 6 передач).

Головний тренер: Віталій Степановський

«Хімік» хвацько розпочав протистояння із виграного вкидання, яке швидко перетворилося у набрані очки Крістіана Джонса. Далі американець заробив ще два бали, збільшивши різницю южненців до +4. Господарі відповіли лише через півтори хвилини після початку матчу: два з фолом реалізував Майкл Холтон. Потім команди сконцентрувались більше на захисних діях, але останні хвилини чверті залишилися за командою Валерія Плеханова – 19:17.

У другій чверті запоріжці додали в агресії, зумівши отримати максимальні 6 очок відриву (27:21). Южненці із відповіддю не забарилися, організувавши свій ривок та відновивши статус-кво. Ефектним завершенням першої половини став вuzzer beater Кіндалла Хілла, який засвітив перевагу БК «Запоріжжя» – 43:39.

Після великої перерви господарям вдалося зробити те, що команда Плеханова прагнула у двох попередніх – наростити свої потужності до 13 очок відриву. Щоправда, «Хімік» знову віднайшов резерви у вигляді дальніх влучань від Сергія Павлова, Олександра Рябчука та Кирила Марченка, тому різниця залишалася незначна – 68:65.

В заключній десятихвилинці Сергій Павлов одразу зрівняв рахунок, після чого команди не відпускали одна одну в рахунку та по черзі виходили вперед. До останньої хвилини гра нервів тривала, і за 11 секунд до кінця суперники по черзі не скористалися шансом обійтися без овертайму. Спершу два штрафні не реалізував Антон Буц, а потім Ілля Сидоров не скористався своїм кидком.

На додаткову п’ятихвилинку «Хімік» вийшов із намірами перемогти. Команда гостей розпочала впевнено, тоді як запоріжці втрачали гравця за гравцем через перебір фолів.»Трьоха» Кіндалла Хілла дала надію, але «Хімік» свого не відпустив, оформивши реванш у Запоріжжі та збільшивши свою безпрограшну серію до шести матчів.

Підсумковий рахунок – 97:101.

Свій наступний матч БК «Запоріжжя» проведе у неділю у палаці спорту «Юність» о 14:00 з «Одесою».