Молоді запорізькі боксери показали клас на турнірі Данильченка

У Харкові пройшов Всеукраїнський турнір з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор, Заслуженого майстра спорту України Сергія Данильченка. Змагання мали статус турніру найсильніших боксерів України серед юніорів – потрапити на нього могли лише спортсмени, допущені  старшим тренером збірної України Олегом Кудиновим.

Тішить, що до числа еліти потрапили і молоді запорізькі боксери. Хлопці підтвердили статус на харківському ринзі, здобувши чотири медалі!

Чемпіоном у вазі 63 кг став В’ячеслав Якименко, який представляє обласний інтернат спортивного профілю і тренується під керівництвом Руслана Щербини та Антона Жукова.

Ще одне золото виборов Олександр Балабин з смт Кирилівка. Вихованець ДЮСШ «Азовець» став кращим у вазі 60 кг. Тренує спортсмена Андрій Щетинін.

Срібло в категорії 70 кг виборов Ігор Шаров, що представляє ДЮСШ «Локомотив», тренер – Андрій Яковенко.

Бронзовим призером змагань у ваговій категорії  66 кг став Кирило Симонов з Вільнянська — ДЮСШ «Колос», тренер Руслан Шпитальов.