Запорізькі футзалісти стартували на спортивних іграх коледжів України

У Вінниці тривають Спортивні ігри України серед студентів коледжів. Сьогодні розпочалася боротьба за нагороди у футзалі.  Запорізьку область у цьому виді програми представляє збірна, складена з коледжів Таврійського державного агротехнологічного університету. Це учні Мелітопольського коледжу ТДАТУ, Ногайського коледжу ТДАТУ та Оріхівського коледж ТДАТУ.

Участь у змаганнях з футзалу беруть чотирнадцять команд, які змагаються за вихід до фіналу у чотирьох підгрупах. Представники Запорізької області у першому матчі зустрічалися з представниками Івано-Франківської області. У першому таймі запорізькі студенти показали гідну гру проти команди, складеної на базі гравців клубу «Ураган», що грає в Екстра-лізі чемпіонату України, на перерву пішли за нічийного рахунку 0:0. Нажаль опиратися професіоналам далі не вистачило майстерності, перемогу у зустрічі святкувала франківська команда 4:0. Наступну зустріч  запорізькі хлопці проведуть проти Полтави.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.