Запорізькі важкоатлети стали четвертими на чемпіонаті України

У Львові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Збірна Запорізької області у командному заліку серед чоловіків посіла четверте місце, а серед жінок 13 місце, серед 22 команд.

Цього разу наші хлопці зібрали потужну колекцію срібла.

Другим у ваговій категорії 55 кг став  вихованець ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський.

Медаль того ж ґатунку додав Тарас Гришин, виступаючи у ваговій категорії 73 кг. В сумі запоріжець набрав 276 кг (121 кг ривок, 155 кг поштовх). Тарас — вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, Спартак, студент Запорізького національного університету.

Ще одну срібну медаль завоював Костянтин Рева у ваговій категорії 102 кг. Його оезультат — 371 кг (161+210). Костянтин вихованець ЗОШВСМ, Спартак.

Олег Ганзенко став срібним призером чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у ваговій категорії +109. Результат Олега 370 кг (172+198). Спортсмен — вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, Спартак студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Ще один студент факультету Фізичного виховання ЗНУ Антон Сердюков з Дніпра. У вазі 89 кг Антон показав результат 341 кг (155 ривок, 186 поштовх).

У змаганнях жінок єдину нагороду здобула дебютантка чемпіонату Анастасия Манєвська, яка виборала бронзу у ваговій категорії 76 кг з особистим рекордом 174 кг (75+99) . Анастасія вихованка ОСДЮСШОР, Спартак, студентка Запорізького національного університету.