Запоріжці відзначилися на етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу

В Харкові відбувся перший в цьому сезоні чотиризірковий етап чемпіонату України з пляжного волейболу.

У змаганнях жінок, де сперечалося тринадцять пар, вибороти медалі вдалося запорізькому дуету Ірина Федорова/Олександра Кутнякова. У поєдинку за третє місце дівчата перемогли пару з Чорноморська — Чечельницька /Романюк 2:0 (21:18, 21:18).

У чоловічому турнірі грало 33 пари. Тут знов підтвердив високий клас досвідчений запорізький пляжник, Микола Бабіч. У парі з Русланом Денщіком (Крамоторськ), запоріжець здобув «золото». У фіналі Микола і Руслан здолали київську пару Тарасов / Полторацький 2:0 (21:19, 29:27).

Пяте місце посів запоріжець Владислав Паленко в парі з киянином Святославом Каравацьким. Сьомою стала запорізька пара Євген Журавель / Владислав Христов.