"Ферро" повел в четвертьфинальной серии с "Химиком"

Запорожцы уверенно лидировали на протяжении всей игры

«Хімік» (Южний) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 67:85 (14:19, 21:25, 14:16, 18:25). Южний. 17 квітня. ФСК «Олімп». 1100 глядачів.
Судді: Б. Рижик, А. Бабік, О. Винокуров.
«Хіімк»: Мілетич, Мак Гі (14 + 6 підбирань), Пустовий (2), Мітчелл (21), Яковлєв (6 + 6 підбирань); Попов (3), Сизов (6 + 8підбирань), Мальчевський, Прокопенко (7), Завадський, Террі (8).
«ФЕРРО-ЗНТУ»: Дикий, Шеппелл (15 + 11 підбирань), Кулпеппер (23), Хантер (7), Буцький (7); Рибалко (6), Змитрович, Кондрусевич (8), Лебединцев, Гуінн (19 + 14 підбирань).
Кидки з гри: 2-очкові – 23/51 – 20/38; 3-очкові – 3/12 – 9/24. Штрафні кидки: 12/15 – 18/23. Підбирання м’яча: 27/6 – 30/10.
Ренді Кулпеппер, Річард Гуінн та Джеремі Шеппелл здобули левову долю очок «Ферро-ЗНТУ» у перемозі над «Хіміком» у першому матчі своєї чвертьфінальної серії.
Гості, завдяки активності Кулпеппера, котрий здобув 16 очок у перші 20 хвилин зустрічі, захопили лідерство з самого початку гри, забезпечивши собі перевагу у дев`ять очок після першої половини.
«Хімік» дещо вирівняв гру у третій чверті, проте підібратися до «Ферро» так і не зміг. Потужний старт останньої чверті та перевага у 15 пунктів дозволили гостям спокійно довести матч до перемоги.

«Хімік» (Южний) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 67:85 (14:19, 21:25, 14:16, 18:25).

Южний. 17 квітня. ФСК «Олімп». 1100 глядачів.