Молодежный состав «Металлурга» проиграл в Ужгороде

Резервисты "Закарпатья" впервые выиграли на своем поле!

«Закарпаття» — «Металург» З — 2:1.
24 квітня, стадіон «Локомотив», м.Чоп, глядачів: 400, t+24C.
Голи: 1:0 — 6 хв., 11. Олександр РУСИН, 1:1 — 41 хв., 21. Антон ГАЙ, 2:1 — 90+2 хв., 18. Михайло ПОП.

Попередження: 43 хв., Віктор ТИМОФЕЄВ («М»), 45 хв., Олександр РУСИН («З»), 90+1 хв., Юрій ШУКАЛЬ («З»).

Склад ФК «Закарпаття»: 1. Олександр НАДЬ (46 хв., 73. Андрій МИХАЙЛОВ), 15. Ігор АНДРОНІК (46 хв., Сергій АЛЄКСЄЄВ), 8. Роберт МОЛНАР, 6 Юрій ШУКАЛЬ (к), 4. Віталій ШЕХОВЦОВ (46 хв., 29. Андріан БАБИЧ), 21. Віктор РЯШКО (46 хв., 3. Євген КЕЛЕМАНИК), 23. Богдан КУКЛИШИН (49 хв., 10. Золтан ГЕЛЕТЕЙ), 19. Михайло ТРУХАН, 22. Василь ГОРСКІЙ, 11. Олександр РУСИН (46 хв., 7. Станіслав КОВАЛЕНКО), 18. Михайло ПОП.

Старший тренер: Михайло ІВАНИЦЯ.

Склад ФК «Металург»: 50. Єгор ПОПОВИЧ, 13. Артем ПРОТАСЕВИЧ, 3. Іван СПИЧКА, 2. Тарас БОНДАРЕНКО, 15. Максим ВОРОБЄЙ, 21. Антон ГАЙ, 10. Міндаугас КАЛОНАС (к), 9. Євген ЗАДОЯ, 11. Артур ЯГМУРЯН, 22. Антон ГОЛЕНКОВ, 7. Віктор ТИМОФЕЄВ.

Старший тренер: Олег ЛУТКОВ.

Сьогодні молодіжний склад ФК «Закарпаття» здобув третю за ліком (першу на своєму полі) перемогу у поточній першості — 2:1. Долю матчу вирішили м’ячі, забиті на початку та в кінці зустрічі.

Так, у дебюті матчу, боротьба у штрафному майданчику гостей закінчується взяттям воріт у виконанні закарпатця Олександра Русина — 1:0, на нашу користь.

«Металурги» відповіли наприкінці першої половини зустрічі — Антон Гай точним ударом у кут воріт з-за меж карної зони встановляє паритет — 1:1. Тож у другому таймі командам довелося розпочинати усе спочатку.

Однак до кінця основного часу команди так і не наважилися засмутити один одного, а перший і останній гол після перерви припав аж на доданий арбітром час. Михайло Поп буквально заштовхує круглого у ворота гостів, а вже через кілька секунд чує фінальний свисток про завершення поєдинку — 2:1.