Юні легкоатлети розіграли медалі першості Запоріжжя

У Запоріжжі відбулась першість міста з легкої атлетики серед юнаків. Чемпіонат мав відкритий статус — крім господарів участь взяли представники Полог, Енергодару та Дніпрорудного. Головна мета змагань – переглянути команду, що має представити область на чемпіонаті України серед юнаків 2005-2006 року народження, який має відбутися наступного тижня в Івано-Франківську. А також, дати можливість проявити себе тим спортсменам, які у цьому сезоні не брали участі в національних змаганнях. Найкращі результати на чемпіонаті Запоріжжя  показали наступні спортсмени: Єлизавета Новицька виграла біг на 100 м, Олександра Литвиненко стала переможницею на 200-метрівці, а Марія Жаховська – у секторі штовхання ядра. Серед хлопців відзначилися Денис Цвєтков – він показав кращий час в бігу на 400 м,  та Вадими Пилипчук, який лідирував на  800-метрівці. Заключним стартом на відкритому повітрі для місцевих легкоатлетів стане чемпіонат міста з кросу, що відбудеться 17 жовтня у парку Дубовий Гай.