БК «Донецьк» – «ФЕРРО-ЗНТУ»  86:59 (17:14, 26:16, 26:11, 17:18).

Донецьк. 24 жовтня. Спортивний зал ДЮСШ № 5.

Судді: С. Защук, С. Ніколащенко, А. Бабик.

БК «Донецьк»: Фішер (9 + 5 підбирань + 5 передач), Каррі (16 + 6 підбирань), Малиш (15), Перкінс (14 + 14 + 7 передач), Глєбов (4); Лукашов, Стояновськи (6 + 5 підбирань), Липовий (5), Раденович (14 + 6 підбирань), Пустозвонов (1), Новиков, Конате (2).

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Лебединцев (5), Шеппелл (4), Мур (8 + 5 підбирань), Вернер (10 + 12 підбирань), Кулпеппер (10); Рибалко (2), Змитрович, Дикий, Козловець (3), Гуінн (11), Буцький (6).

Кидки з гри: 2-очкові – 24/37 – 14/33, 3-очкові – 9/21 – 6/31. Штрафні кидки: 11/21 – 13/21. Підбирання м’яча: 36/8 – 25/6.

Не виключено, що, розпочинаючи матч у ранзі одноосібних лідерів чемпіонату, гості недооцінили суперників, які, між іншим, вийшли на паркет без одного зі своїх лідерів Даріуса Сонгайли. Головне ж, запоріжці з перших хвилин не дотримувалися установки на гру, як вважає один із наставників команди Дмитро Щиглинський. Численні помилки у захисті, програна боротьба піж своїм щитом призвели до того, що уже на 3-й хвилині відрив господарів становив шість пунктів, і Кирило Большаков змушений був узяти тайм-аут. Допомогло: на першу перерву команди пішли за незначної переваги «Донецька».

Однак друга і третя чверті виявилися провальними для запоріжців. Донеччани ж впіймали кураж і вигравали практично кожне єдиноборство. Жах на гостей у боротьбі під щитом «Донецька» наводив потужний Діор Фішер. А загалом боротьбу за відскоки у першій половині зустрічі «ФЕРРО-ЗНТУ» програв з рахунком 15:25. Невпізнаним був Джеремі Шеппелл, якого ми звикли бачити справжнім бійцем, збився приціл у Ренді Кулпеппера, а ефективність Кемерона Мура у порівнянні з попередньою грою з «Будівельником» знизилася на 21 пункт. Саме бійцівських якостей не вистачило й решті гравців запорізької команди. Лише Деніел Вернер певною мірою виправдовував своє перебування на ігровому майданчику.