Запорізькі школярі вибороли бронзу літньої гімназіади України з пляжного волейболу

1-4 серпня у Києві відбувся всеукраїнський фінал VI літньої гімназіади України з пляжного волейболу серед учнів 2006-2008 р.н.

Запорізьку область представляли дві пари, складені з учнів ліцею «Успіх», вільнянської міської ради, Запорізької області
У змаганнях юнаків — Артем Задирака та Артем Костюник. А серед дівчат — Римма Курамшина та Поліна Дубяга.
Запорізькі хлопці виграли шість матчів, і вийшли до півфіналу змагань!
Запорізька обл. — Черкаська обл. 2 : 0
Однак за вихід до фіналу наша пара поступилася дуету з Рівненщини, 0:2 і випустила боротися за бронзу. Тут вже два Артеми свого шансу не випустили, і вигравши у команди Волинської області 2:0. Таким чином Артем Задирака та Артем Костюник стали бронзовими призерами Vl Літньої Гімназіади України!
Запорізькі дівчата провели чотири матчі, і в двох з них одержали перемоги:
Запорізька обл. — Чернівецька обл. 2 : 0
Запорізька обл. — Волинська обл. 0 : 2
У підсумку Римма Курамшина та Поліна Дубяга посіли 9 місце Гімназіади України серед 17 регіонів.